Optimum Nutrition Hydro Builder

Optimum Nutrition Hydro Builder

30 gr Protein
13.5 gr Esansiyel amino asit
5 gr Creatine

İçeriğindeki hidrolize protein, amino asit ve kreatin desteği ile özellikle spor sonrası kullanımda tercih edilen etkili geniş içerikli vücut geliştirici bir üründür.Spor günleri dışında sabah veya öğün aralarında 1 ölçek şeklinde kullanılabilir.

İçindekiler: Protein karışımı min.%50 (Peyniraltı suyu protein izolesi, Misel Kazein, Hidrolize Peyniraltı suyu proteini, Peyniraltı suyu protein konsantresi, Hidrolize yumurta albümini), Mikronize Creapure® Kreatin Monohidrat, Mikronize Amino Asit Karışımı ( L-Lösin, L-Izolösin, L-Valin, L-Glutamin, L-Arjinin, L-Taurin, L-Betain, L-Alanin, L-Karnitin, L-Sitrülin), Glikoz şurubu, Hindistancevizi yağı, Sodyum Kazeinat, Antioksidan (E340), Topaklanma önleyici (E551), Renklendirici (E171), Emülgatör (E471), Renklendiriciler (E100 ve E160c), Kakao (alkali ile işlenmiş), Doğal ve yapay çikolata aroma vericiler, Emülgatörler (E466, E415 ve E416), Emülgatör (Soya Lesitin), Tuz, Polidekstroz, Tatlandırıcılar (E950 ve E955), Enzim karışımı (Amilaz, Proteaz, Selülaz, Laktaz, Lipaz). Süt, yumurta ve soya ürünleri içerir.

 

 

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Ferhat 5 sene önce

    Pek popüler olmayan ve denenmeyen bu ürünü ben denedim ve şiddetle tavsiye ediyorum. Antrenmanlardan sonra vitargo karbonhidrat ile karıştırarak içtim hem kas gelişimim gözle görülür şekilde arttı hem de içerdiği kreatin sayesinde antrenmanlarımda daha ağır çalışmaya başladım. Maksimum fayda görmek istiyorsanız siz de benim gibi vitargo ile karıştırıp sadece antrenmanlardan sonra için ve antrenmandan önce (kahvaltıdan sonra) kompleks bir protein alın ben BSN SYNTHA-6 alıyorum. Böylelikle 40 servis olmasına rağmen en az 3 ay kullanabiliyosunuz