Optimum Gold Standard %100 Whey Protein Tozu

Optimum Gold Standard %100 Whey Protein Tozu

%100 Whey Gold Standard

Gold Standard her porsiyonunda içerdiği 24g protein ve çok daha az oranda yağ, kolesterol, laktoz içeriğiyle çok daha hızlı bir şekilde vücut geliştirmenizi sağlar.

En başından beri tüm diğer whey protein takviyelerine ön yargılı yaklaşılırken Optimum Nutrition standartların çok üstünde ürünler piyasaya sürdü. 3. Jenerasyon ON %100 Whey Proteini olan ON %100 Whey Gold  Standard ile çıtayı yükseltti.

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard’ın bu yeni kutusu eskilerinde olduğu gibi Optimum Nutrition’ ın özel ve ayrıcalıklı karışımı olan

 • Mikrofiltre peynir altı suyu protein izolesi,
 • İyon değişimli peynir altı suyu protein izolesi
 • Ultrafiltre peynir altı suyu konsantresi
 • HydroWhey hidrolize peynir altı suyu peptitlerini içerir.

Peynir altı suyu proteinin spor yapan yetişkinler arasında popüler olmasının sebebi hızlı bir şekilde sindirilebilmesi ve kasların iyileşmesini destekleyen zengin bir aminoasit kaynağı olmasıdır. Peynir altı suyu protein izoleleri, peynir altı suyu proteinlerinin en saf ve kaliteli şeklidir ve %100 Gold Standard Whey’in öncelikli bileşenidir. Her porsiyon 24g kolay sindirilen peynir altı suyu proteini ve minimum miktarda yağ, kolesterol ve laktoz içerir. Şüphesiz bu diğer proteinlerinden kıyaslandığı bir standart.

Faydası yüksek içerik.

Genelde amaç, ihtiyacınız olmayan maddeleri (yağ, kolesterol, laktoz ve diğer karbonhidratlar) daha az sunmak olurken, kas geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz (saf, katkısız peynir altı suyu proteini ) maksimum oranda verebilmek. Bu durum için de bu bir istisna değil. Bu açıdan baktığınızda, Optimum Nutrition %100 Whey Gold Standard’ın aynı sınıf ürünler arasında çıtayı oldukça yükseltmiş durumda. Çünkü;

 1. ON %100 Whey Gold Standard’da peyniraltı suyu protein izolesi oranı oldukça fazla.

(Peynir altı suyu protein izolesi mevcut peynir altı suyu proteinleri içerisinde en saf ve en pahalı olan protein kaynağıdır)

 1. Yüksek Protein yüzdesi. ON %100 Whey Gold Standard bu yönden her zaman lider olmuştur. Şimdiyse içerdiği porsiyon başına 24g proteinle ağırlığınca ortalama %80 protein içeriyor.
 2. Etki hızını arttırmak için HydroWhey hidrolize, moleküler ağırlığı düşük peynir altı suyu peptitlerini de ekleyerek formülasyonunu daha da güçlendirdik.
 3. ON %100 Whey Gold Standard şimdi de emilimi arttırmak için sindirimi kolaylaştıran laktaz ve Aminogen® enzimlerini içerir.
 4. ON %100 Whey Gold Standard çabuk ve kolay bir şekilde karıştırabilecek şekilde üretilmiştir.
 1. Her porsiyon daha düşük ve ölçülü ve yüksek moleküler ağırlık ve Alfa-laktabumin, glikomakropeptitleri, Beta-laktoglobulin, immunoglobulin G, Laktoferrin, laktoperoksidaz ve çeşitli büyüme faktörlerinden oluşan biyolojik olarak aktif peynir altı suyu protein mikro fraksiyonlarını sağlar.
 2. Her bir porsiyonda 4g’ın üzerinde L-Glutamin & Öncülerinin yanı sıra 5,5 g BCAA (L-Izolösin, L-Lösin ve L-Valin) içerir.

OPTIMUM %100 GOLD STANDARD WHEY’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

 • Ana bileşeni Peyniraltı Suyu Protein İzolesi
 • Saf protein yüzdesi yüksek
 • Hızlı etki eden HYDROWHEY Peynir altı suyu Peptitleri
 • Peynir altı suyu Protein mikrofraksiyonu
 • Servis başına 5g’dan fazla BCAA
 • Porsiyon başına 4g’dan fazla Glutamin &Öncüleri
 • İnstantize edilmiş olup kaşıkla bile kolay karışır

OPTIMUM NUTRITION %100 WHEY GOLD STANDARD SIKÇA SORULAN SORULAR

ON %100 Whey Gold Standard’ı antrenmanlarımdan sonra kullanabilir miyim?

 • Optimum Nutrition whey antrenman sonrası beslenme için ideal bir üründür.

ON %100 Whey Gold Standard’ı diğer takviyelerle karıştırarak kullanabilir miyim?

 • Aslına bakarsanız, antreman sonrası içeceğinize basit karbonhidratlardan ekleyerek Optimum Nutrition Whey ’in etkisini arttırabilirsinz.

Peynir altı suyu Protein karışımı nedir?

 • ON %100 Whey Gold Standard’ı peynir altı suyu protein karışımıdır. Bunu anlamı bu ürün peynir altı suyu protein izolesi, peynir altı suyu protein konsantresi ve peynir altı suyu peptitlerinden oluşur. Bu protein karışımı ile Optimum Nutrition olarak, daha zengin bir amino asit profili sağlayabiliyoruz.

ON %100 Whey Gold Standard’ı sütle karıştırarak içebilir miyim?

 • ON %100 Whey Gold Standard instantize bir üründür. Dilerseniz süt ya da suyla karıştırarak içebilirsiniz.
  gold-standardOptimum Gold Standard Whey:
  Gelmiş geçmiş en fazla ödüle sahip, uzun yıllardır tüm uluslar arası listelerde 1 numara olan efsane üründür. Ürün kendini zamana karşı kanıtlamış ve tüm dünyadaki kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Farklı aromalara göre değişen 70 in üzerinde servis sayısı, kendi kategorisindeki ürünler arasında en iyilerden biri olan Bcaa ve Glutamin miktarı ile her zaman tercih edilebilecek whey ürünüdür. Ayrıca ürün içeriğinde bulunan patentli aminogen sindirim enzimi ile birlikte; amino asitlere daha kolay ayrılıp vücut tarafından daha çabuk ve etkili bir şekilde sindirilmesi sağlanmaktadır.
  SATIN ALMAK İSTİYORUMyazar olmak

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar

  Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz ancak uzunca emek verdiğiniz mesajınızın 3 maddesinde de yanlışlık ve hayal ürünü yorumlar vardır.

  Optimum markası kesinlikle türkiye ye özel üretim yapmamaktadır ve hiç bir kutusunun üzerinde böyle bir bilgi bulunmamaktadır.

  Optimum Gold Standard ürününün uzun yıllardır en çok tercih edilen ürün olmasındaki birinci neden kalite ve fiyat performansından dolayıdır. Tabiki gold standard ürününden pahalı 1800 gramlık ürünler mevcut optimum markasında da hydrowhey ürününü buna örnek gösterebiliriz. 1590 gramdır, değerler olarak daha iyidir ve fiyatı daha yüksektir ancak bu ürünü avantajlı kılmamaktadır.