Nereden Nereye – Kemal Can İNAN

Nereden Nereye – Kemal Can İNAN

 

Öncelikle bütün gymbat ailesine bizlere böyle bir imkan sunduğu için teşekkürlerimi sunarım.Genç yaşlarımdan beri spor yapmaya hep merakım vardı.Yüzme,voleybol,atletizm gibi spor dalları ile uğraştım fakat artık daha değişik şeyler istiyordum.Ve vücut geliştirme sporu ile tanıştım.Tamam başlayalım dedim birde bu sporu deneyelim diye düşündüm 183 boyunda 71 kilo idim dal gibi geziyordum ortalıkta 🙂 tabi bu spor evveliyatında sağ dirsek altından kırık yaşadım ve 95 gün boyunca alçıda kalan kolumla zorlu bir süreç yaşadık tabi bu spora karşı bir ön yargım oluşmaya başladı acaba nasıl yapacam acıyacak mı korkarak salona yazılmaya karar verdim.Neyse konumuza geri dönelim dal gibi dolanıyordum ortalıkta ilk zamanlarım öyle böyle geçiyordu hep salonun öbür ucundakilere bakıyordum.

Neyse salonda günler geçiyor eve geliyorum günlük yemeklerimi dakika dakikasına, sporum hep aynı saatte ve akşamları hep aynı saatte yatıyordum. Aylar geçti kilomun arttığını gördüm 71 kilodan 78 oldum ve bu benim için çok büyük bir şeydi yüzüm gözüm toplamaya başlamıştı.Sonra sen misin arkadaş bir asıldım öğünlerimi arttırdım. O şekilde yavaş yavaş kilo alımına gittim bi çıktım tartıya 85 olmuşum. Tabi ki yağ oranım vardı bunları okuyanlar diyecektir yağdır onlar vs vs. tabi ki yağ aldım amacım kilo almaktı ama düzenli bir vücudum oluşmaya başladı. Neyse sonra işte 6. ayıma giriyordum tartıya çıkmak istedim 91 kilo olduğumu gördüm işte bu dedim işte bu sonra 1-2 ay geçti 93 oldum. Sonra araya hepimizin kaderini belirleyen Üniversite sınavı girdi ikisini bir arada götüremeyeceğimi düşünerek bırakmak zorunda kaldım ama evde idmanlarıma aynı şekilde devam ediyordum maksat çok kayıp sağlamamak eve bi ton ağırlık vs takımları aldım ev adeta spor salonu gibi olmuştu.

Üniversite işini hallettim,kazandım.Spora tekrar devam ettim ve 1 aya toparladım kendimi her şey istediğim gibi gitmeye başlayınca bu iş tamam dedim. Yaz geldi tabi ki 93 kg olan vücudumu direk 87 çekerek daha düzenli bir vücuda çevirdim. Sonra gittiğim spor salonun beslenme programları yazarak yavaş yavaş kendimi geliştirmeye başladım.Her ay düzenli olarak bütün dergileri alır okurum ve notlar tutarım. Aynı bu şekilde devam ediyorum bakalım sonumuz ne olacak 🙂 Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu yolda en büyük destekçim olan AİLEME sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Fotoğrafın tamamı için: http://i.hizliresim.com/q9OlP3.jpg

İletişim: kemalcaninan@gmail.com

kendinigoster

YORUMLAR

WORDPRESS: 0