Muscle Army Warrior Juice – Ürün İnceleme

Muscle Army Warrior Juice – Ürün İnceleme

Ürünü ilk gördüğümde havalı ambalajı ve adı dikkatimi çekti ama tabi ki içerik her zaman önde gelir. Sıradan bir protein tozu gibi görünse de whey + casein karışımı olması muadillerine göre onu farklı kılıyor.

scitec_muscle_army_warrior_juice

Bir ölçeğinde 20gr. net protein olan bu ürün hem hızlı emilen whey hem de yavaş emilen casein içerğiyle avantaj sağlıyor. Biliyorsunuz ki antrenmandan hemen sonra hızlı emilen whey alımı yeni kas yapımı sağlar. Fakat yavaş emilen casein alırsanız daha uzun sürede emilerek yavaş yavaş kas yapımına destek olur ve kaslarınızın korunmasını sağlarsınız.

Genelde whey + casein şeklinde kombine olmuş ürünleri bulmak zordur. Maksimum kas gelişimi arzulayan bir sporcu iseniz bunları ayrı ayrı alıp kullanmanız gerekir ki bu el oyalayıcıdır ve tabi maddi bir külfeti de var.

Sıradan whey proteininden daha fazlasına ihtiyacım var diyorsanız bu ürün oldukça iyi.

Yeni başlayan sporcular için antrenman sonrasında 1 ölçü tavsiye ediyorum ,zamanla 1,5 ölçüye çıkartmak yerinde olacaktır.

Kullanıcısıysanız görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanız bizi mutlu eder.

Sağlıklı ve formda günler dileriz!

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar

    ben bu ürünü aldım içeriği çok güzel proteini az diyorlar ancak 2 gram 3 gram daha az onun yerine glutamine vs koyulmuş oda güzel ancak ben neyle rahat içilebilceni bulamadım daha sütle denedim içemedim aşırı yoğun buda içeriği yüzünden diyorlar ancak neyle içicez normalde basit şekerli meyve sularıyla içilmesi öneriliyor protein tozlarının içen kullananlardan yorum görmek isterim

    • comment-avatar

      Ürün casein ağırlıklı bir ürün olduğundan dolayı sütle içimi zor olacaktır su ile karıştırarak kullanabilirsiniz.Damak tadınıza göre su seviyesini ayarlayabilirsiniz.