Bsn N.O.-Xplode 2.0 Ürün İnceleme

Bsn N.O.-Xplode 2.0 Ürün İnceleme

N.O. Xpode Son yıllarda spor öncesi performans arttırıcılar arasında söz sahibi olmuş extra güç almanızda size yardımcı olacak etkili bir üründür.Türkiye ye gelmeye başladığı günden itibaren BSN ürünlerinde en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı.

İçeriğindeki amino asit, vitamin, creatine ve Beta destekleri ile ihtiyacınızı karşılayacak bir üründür. BSN N.O. Xpode ürününü 4 maddede tanımlaya biliriz.

Patlayıcı Enerji

Egzersizde her an üst seviyelere çıkarmak ve en iyi sonuçları elde etmek için enerji gerekir. Zihin-kas bağlantısını sağlamanız için N.O. Xpode gibi bir enerji kaynağı olmazsa olmazınızdır. Patlayıcı gücü elde etmek için tavsiyemiz N.O. Xpode olacaktır.

Maksimum Performans

Bedenimiz kendi enerjisi ile belli bir iş miktarına izn vermektedir.Yani kendi enerjimiz ile bir yere kadar. Eğer spor salonunda veya sahada yarı yolda kalmak istemiyorsanız işte o performansı doruklara çıkarmak için BSN N.O. Xpode

Geliştirilmiş Dayanıklılık

Kas gücü, güç ve dayanıklılığı vücutta kreatin tarafından destekleniyor. Gelişmiş kreatin karışımını sergileyen bu ürün, her sporcunun performansını maksimize edeceği ve hedefine ulaşacağı bir üründür.

İnanılmaz Tat

BSN N.O. Xpode ürünün bir çok artısının yanında aromasıda ayrı bir bağlayıcılıkta. Normalde amino asitler kreatinler acılığı ile meşhurdur ancak bu N.O. Xpode için geçerli değil suyla yaptığınız karışımda tam bir meyve kokteyli kıvamında rahatça kullanılabiliyor.

Bileşenler: Maltodekstrin, Asitlik düzenleyici (Sitrik asit, Malik asit), Amino asitler (L-Arjinin, Beta-Alanin, L-Alanin, L-Tirosin, L-Ornitin Hidroklorür, L-Histidin), Kreatin Monohidrat, Aroma verici (Karışık meyve aroması, yapay), Kabartıcı (E500), Mineraller (Dikalsiyum Fosfat, Potasyum Sitrat, Dipotasyum Fosfat, Disodyum Fosfat, Magnezyum oksit, Magnezyum Fosfat, Potasyum Fosfat), Asitlik düzenleyici (E575), Kafein (32mg/100ml), Renklendiriciler (Pancar kökü kırmızısı, Kurkumin), Emülgatör (E472b), Tatlandırıcılar (Sukraloz, Asesulfam K), Taurin, Emülgatör (E422), Vitaminler (Folik asit, Piridoksin Hidroklorit, Siyanokobalamin)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0